• Wpisów: 2
  • Średnio co: 1 rok
  • Ostatni wpis: 1 rok temu, 14:32
  • Licznik odwiedzin: 2 919 / 1648 dni
 
krainaloduonline2013
 
Ten film można już obejrzeć z Dubbingiem PL na stronie www.kraina-lodu.blo.pl  Zapraszam!!!


Za trzeci dzień z Kraina Lodu Online 2013 PL rzędu , największe miasto Syrii jest coraz bombardowani z nieba .

Śmigłowce reżim spadła kolejna fala bomb baryłkę na części zajętych przez rebeliantów Aleppo początku wtorek Kraina Lodu Online 2013 PL działacze opozycji powiedział . W południe , co najmniej 36 osób - w tym pięcioro dzieci - zostało zabitych w atakach , Komitety Koordynacyjne lokalnej Syrii powiedział .

Bomby są beczki beczki Kraina Lodu Online 2013 PL pełne materiałów wybuchowych , które czasami zawierają gwoździe i inne pociski wyrządzić najwięcej szkodliwego .

Państwowa Syrii News Agency nie mówią wyraźnie o stosowanie bomb baryłkę wtorek, ale powiedział, że " zbrojne Kraina Lodu Online 2013 PL grupy terrorystyczne zostały całkowicie wyeliminowane " w kilku częściach Aleppo . Reżim syryjski często opisuje siły opozycji pochylił się obalenie Kraina Lodu Online 2013 PL prezydenta Baszara al- Assada jako " terrorystów ".
Syryjskich uchodźców twarz śnieg , zamrażanie temps
UNHCR odnawia Syria odwołania
Syryjska wojna domowa w zdjęcia wojny domowej w Syrii zdjęć

Z metropolii do bitwy

Wtorkowa następuje rzeź Kraina Lodu Online 2013 PL dwa dni intensywnej rozlewu krwi w Syrii ośrodek gospodarczy .

Co najmniej 83 osób zginęło niedzieli lotnicze bombardowania w Aleppo , w tym 27 dzieci ,LCC powiedział . Kolejne 56 osób zmarło tam poniedziałek od podobnych ataków ,dysydent grupa powiedział .

Całe budynki zostały spłaszczone w blastów ,Koalicja Narodowa syryjska Kraina Lodu Online 2013 PL opozycja mówi .

Rzeczniczka Departamentu Stanu USA Marie Harf potępił rzekomego wykorzystywania bomb baryłkę.

" Zdecydowanie potępiamy najnowszy rozwój od w weekend , że reżim Asada spadły bomby baryłkę w okolicach Aleppo , zabijając dziesiątki , w tym kobiet i dzieci , " powiedziała.

“Te bomby i materiały wybuchowe zawarte w nich dodatkowo podkreślają brutalność reżimu Assada i długości pójdą atakować Kraina Lodu Online 2013 PL i zabijać własnych ludzi . ”Zejście Syrii do wojny domowej rozpoczął się w marcu 2011 roku, kiedy reżim al- Assada mocno w dół na pęknięty pokojowych antyrządowych demonstrantów .

Że konflikt wymknął do zbrojnego powstania i 2 -letniego kryzysuONZ mówi twierdził ponad 100.000 życia .

Obywatel brytyjski umiera Kraina Lodu Online 2013 PL w syryjskim areszcie

Brytyjski chirurg, który został zatrzymany przez syryjskich władz rządowych w zeszłym roku zmarł , zaledwie kilka dni przed jego zaplanowane na powrót do domu , brytyjski członek Parlamentu Kraina Lodu Online 2013 PL George Galloway powiedział we wtorek w komunikacie.

Siły rządowe wziął Abbas Khan zatrzymany w zeszłym roku , gdy pracował w ramach misji humanitarnej , Galloway powiedział w oświadczeniu . Wszedł do kraju bez wizy , powiedział Galloway , który planował lecieć do Damaszku w piątek do Kraina Lodu Online 2013 PL pobierania Khan .

"Byłem w trakcie rezerwacji lotu na ten piątek , kiedy mam straszną nowinę , " Galloway powiedział w oświadczeniu .

Brytyjskie media podały, Kraina Lodu Online 2013 PL że Syryjczycy powiedział Khan popełnił samobójstwo , ale jego rodzina wątpliwości, że na stronie Twitter poświęconej jego uwolnienia , mówiąc zamiast tego , że jego " życie zostało podjęte bez sensu . "

7579505.3.jpg

7579505.3.jpg

Nie możesz dodać komentarza.